Wykaz sesji on-line / e-szkoleń

Temat
Obsługa komputera, systemy informatyczne
rosnąco
Godz. rozpoczęcia
Rodzaj
E-SZKOLENIE: MS Excel dla managerów - tworzenie raportów od podstaw Obsługa komputera, systemy informatyczne 12.06.2023 09:00 e-szkolenie
E-SZKOLENIE: Excel – poziom podstawowy Obsługa komputera, systemy informatyczne 20.06.2023 13:00 e-szkolenie
E-SZKOLENIE: Excel - poziom średnio-zaawansowany Obsługa komputera, systemy informatyczne 27.06.2023 12:00 e-szkolenie

Sesje on-line / e-szkolenia

Webinarium zwane też sesją on-line to nowoczesna i wygodna forma zdobywania wiedzy. Aby uczestniczyć w sesji on-line nie trzeba przemieszczać się do miejsca prowadzenia szkolenia, a całość procesu szkoleniowego odbywa się zdalnie przez Internet. Niezbędny jest jedynie stały dostęp do Internetu oraz słuchawki bądź głośniki, a szkolenia w takiej formie trwają ok. 1 godziny. Po przesłaniu zgłoszenia, Moderator (opiekun grupy uczestniczącej w webinarium) przydziela uczestnikowi hasło dostępowe do spotkania oraz adres, pod którym przeprowadzony będzie wykład. W trakcie szkolenia uczestnicy słyszą  i widzą wykładowcę oraz mogą zadawać pytania poprzez chat.

Uczestnictwo w sesji jest bardzo proste: na podstawie przesłanego zgłoszenia, otrzymujecie Państwo informacje o otwartej możliwości przystąpienia do sesji wraz z hasłem. W dniu szkolenia należy zalogować się na przesłanej stronie i korzystać ze spotkania prowadzonego na żywo. Do uczestnictwa wymagany jest jedynie komputer ze stałym połączeniem internetowym oraz słuchawki bądź głośniki.

This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×