Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

Oddział w Poznaniu

Biuro Szkoleń i Rozwoju
61-725 Poznań
ul. Mielżyńskiego 20
T.: +48 61 42 37 202
M.: +48 698 990 388
T.: +48 61 42 37 201
M.: +48 600 450 122
F.: +48 61 42 37 109
E.: poznan@bodie.pl

E-learning
T.: +48 61 42 37 203
M.: +48 784 412 107
E.: eszkolenia@bodie.pl
T.: +48 61 42 37 204
M.: +48 505 459 553
F.: +48 61 42 37 107
E.: sesje@bodie.pl

Projekty
T.: +48 61 42 37 209
M.: +48 690 300 191
F.: +48 61 42 37 107
E.: projekty@bodie.pl

Oddział w Bydgoszczy

Biuro Szkoleń i Rozwoju
85-950 Bydgoszcz
ul. Chodkiewicza 89-91
T.: +48 52 32 35 265
M.: +48 602 120 994
F.: +48 52 32 89 252
E.: bydgoszcz@bodie.pl

Punkt szkoleniowy w Tczewie
Hotel Carina
83-110 Tczew
Aleja Solidarności 19
M.: +48 512 497 339
E.: tczew@bodie.pl

Oddział w Warszawie

Biuro Szkoleń i Rozwoju
01-258 Warszawa
ul. Wolska 191 (Hotel Colibra)
T.: +48 22 20 83 882
M.: +48 608 386 349
M.: +48 692 412 492
F.: +48 22 83 69 962
E.: warszawa@bodie.pl
 
Biuro Wsparcia Biznesu
01-258 Warszawa
ul. Wolska 191 (Hotel Colibra)
M.: +48 511 768 970
M.: +48 511 769 808
F.: +48 22 83 69 962
E.: kursy@bodie.pl

 

Placówka Kształcenia Ustawicznego

98-360 Lututów
Sala w siedzibie Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie
ul. Klonowska 2
T.: +48 43 82 66 843
F.: +48 43 87 14 023
E.: lututow@bodie.pl

Centrala

61-725 Poznań
ul. Mielżyńskiego 20

Księgowość
T.: +48 61 42 37 207
M.: +48 505 459 482
T.: +48 61 42 37 208
M.: +48 505 459 488
F.: +48 61 42 37 107
E.: ksiegowosc@bodie.pl
 
Sekretariat
T.: +48 61 42 37 200
M.: +48 608 339 937
F.: +48 61 42 37 107
E.: sekretariat@bodie.pl

Wydawnictwo
T.: +48 61 42 37 210
M.: +48 505 459 471
F.: +48 61 42 37 107
E.: wydawnictwo@bodie.pl

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:
* pola wymagane
newsletter

Chcesz otrzymywać oferty
oraz informacje o nowościach?

Dołącz do bezpłatnego Newslettera:
This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×