Nowy Certyfikat SUS 2.0
Nowy Certyfikat SUS 2.0

BODiE ponownie z Certyfikatem Jakości Usług

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji to gwarancja jakości i usług na najwyższym poziomie. Dowodzą tego nie tylko opinie Klientów i Partnerów, ale również proces certyfikacji.

Pod koniec listopada zewnętrzna firma certyfikująca DEKRA przeprowadziła audyt w celu sprawdzenia i oceny stopnia spełnienia wymagań określonych w Standardzie Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0. Wyniki są już znane – BODiE po raz kolejny otrzymało trzyletni Certyfikat Jakości Usług.

BODiE odznaczone certyfikatem

Przyznanie certyfikatu to dla nas powód do dumy, a zarazem nieustanne wyzwanie, aby realizowane przez nas usługi rozwojowe były oferowane na jak najwyższym poziomie – przyznaje w rozmowie z portalem bs.net.pl Maciej Wojtaszek, prezes zarządu BODiE. –  Posiadanie certyfikatów jakości świadczonych usług, weryfikowanych przez niezależnych audytorów, jest w obecnych czasach niezwykle ważne. Na rynku wciąż pojawiają się firmy, które oferują kursy niskiej jakości. Nie proponują ani pogłębionej pracy z trenerami, ani ewaluacji świadczonych usług. Dlatego przy wyborze firm szkoleniowych zawsze warto sprawdzić, czy spełniają one normy określone w rynkowych standardach.

Co oznacza Certyfikat Jakości Usług?

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty, specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych. Wypracowany przez branżowych ekspertów, wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Audyt przeprowadza profesjonalna i niezależna organizacja certyfikująca o międzynarodowej renomie, specjalizująca się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Sam certyfikat to również rozwinięcie standardu SUS, znanego na polskim rynku edukacyjnym od 2011 roku. Stosuje się go obecnie w ponad 400 organizacjach.

Jakość i wysoki poziom firm szkoleniowych

Co ważne, standard określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza jakość zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Certyfikat spełnia wymagania systemu, zapewniając jakość firmom szkoleniowo-rozwojowym, zainteresowanym wpisem do Bazy Usług Rozwojowych (BUR), prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP, dawniej Rejestr Usług Rozwojowych – RUR).

BODiE z "Hipolitem"
BODiE z "Hipolitem"

W listopadzie Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji (BODiE) świętował 20-lecie działalności. Tak ważny jubileusz został uświetniony przez wyróżnienie – statuetkę, przyznawaną przez Kapitułę Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego (THC). Statuetkę "Hipolita" przyznała BODiE Kapituła Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”.

Oznaczenie, zarówno słowne, jak i graficzne, przysługuje poznańskiemu ośrodkowi przez najbliższe 3-lata. W ten sposób uhonorowano 20-lecie działalności edukacyjnej na trudnym rynku bieżącego dokształcania finansistów. Statuetkę, w imieniu dr. Mariana Króla – prezydenta THC, prezesowi Maciejowi Wojtaszkowi wręczyli: Edmund Dudziński, dyrektor Konkursu „Najlepsze w Polsce” i Dominik Górny, sekretarz Zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.

Bank Spółdzielczy w Połczynie-Zdroju
Bank Spółdzielczy w Połczynie-Zdroju

Z okazji jubileuszu 20-lecia, BODiE otrzymał upominek od Banku Spółdzielczego w Połczynie-Zdroju. Dziękujemy!

Bank Spółdzielczy w Jarocinie
Bank Spółdzielczy w Jarocinie

Bank Spółdzielczy w Jarocinie obchodził 150-lecie istnienia 16 listopada br. Z okazji jubileuszu, BODiE za wieloletnią współpracę z Bankiem otrzymało nagrodę i podziękowania.

Nagroda!
Nagroda!

Zarząd Braniewsko-Pasłęckiego Banku Spółdzielczego przyznał pracownikom i zarządowi BODiE nagrodę w dowód uznania wieloletniej współpracy Banku z Ośrodkiem.

Dziękujęmy!

Zespół BODiE

Certyfikat DEKRA
Certyfikat DEKRA

Od 27 grudnia 2016 r. BODiE posiada certyfikat Standaru Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0).

Medal Mikołaja Kopernika
Medal Mikołaja Kopernika

Dnia 26 października 2016 roku Zarząd Związku Banków Polskich przyznał Prezesowi BODiE Maciejowi Wojtaszkowi medal Mikołaja Kopernika w uznaniu szczególnych zasług w budowaniu i rozwoju sektora bankowego. Jest to zarazem dowód uznania dla wszystkich pracownikow BODiE, którzy codzienną praca wspierają rozwój sektora bankowości spółdzielczej.

 

Fot. Marzena Stokłosa/ ZBP

Medal Staszica dla BODiE
Medal Staszica dla BODiE

W listopadzie 2013 r. BODiE zostało wyróżnione Medalem Staszica, przyznanym podczas obchodów podczas 145-lecia Banku Spółdzielczego w Jarocinie.

BODiE – partner godny zaufania
BODiE – partner godny zaufania

Bank Spółdzielczy w Witkowie wyróżnił nas w 2013 r. jako Partnera godnego zaufania.

Gazela Biznesu 2012
Gazela Biznesu 2012

W 2013 roku, już po raz drugi (wcześniej w 2007 r.) BODiE znalazło się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw i otrzymało tytuł GAZELI BIZNESU 2012 r.

Dziękujemy wszystkim bankom spółdzielczym za aktywną współpracę, dzięki której Państwa ośrodek szkoleniowy mógł się znaleźć w rankingu najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Parę słów o rankingu:

„W roku 2012 „Puls Biznesu” opracował już trzynastą edycję „Gazel Biznesu”. Tym razem znalazły się w niej 4343 firmy. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie – od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów. O możliwości zakwalifikowania się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiająca się w publikowaniu własnych wyników finansowych.

Udział w rankingu jest dla firm całkowicie bezpłatny. Można więc śmiało powiedzieć, że to sami przedsiębiorcy, swoją pracą i transparentnością działania decydują o tym, czy trafią na listę i które zajmą na niej miejsce.”

Dowód uznania dla BODiE od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie
Dowód uznania dla BODiE od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie

W 2012 r. BODiE otrzymało szczególny dowód uznania od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie, który obchodził 100-lecie istnienia.

BODiE – partner godny zaufania
BODiE – partner godny zaufania

Banku Spółdzielczego w Ślesinie wyróżnił nas w 2012 r. jako Partnera godnego zaufania.

Gepard biznesu dla BODiE
Gepard biznesu dla BODiE

Pośród innych nagród BODiE zostało wyróżnione tytułem i statuetką Gepard biznesu 2010.

Tytuł przyznawany jest na podstawie danych finansowych firm złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy.

Wyróżnienie dla Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji
Wyróżnienie dla Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji

Z okazji 20-lecia GBW w 2010 r. nasza firma została uhonorowana statuetką ks. Wawrzyniaka. Oto uzasadnienie wyboru:

BODiE (Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.) – założony w Poznaniu w roku 1998, jest stałym partnerem biznesowym Banków Spółdzielczych w zakresie szkoleń i doradztwa. Posiadając w ofercie tematykę specjalistycznych kursów i szkoleń zdobył uznanie swoich klientów, pracowników bankowości spółdzielczej, za wysoką jakość i wartość merytoryczną oferty edukacyjnej.

Statuetka dla BODiE
Statuetka dla BODiE

W 2009 r. z okazji 135-lecia Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim otrzymaliśmy nagrodę w dowód uznania partnerskiej współpracy.

Jubileusz 10-lecia działalności
Jubileusz 10-lecia działalności

Z okazji jubileuszu 10-lecia działalności BODiE w 2008 r. otrzymaliśmy nagrodę od Zarządu Banku Spółdzielczego w Kościanie.

BODiE Gazelą Biznesu 2007
BODiE Gazelą Biznesu 2007

Nasz ośrodek znalazł się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2007, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami w biznesie.

This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×