SAMOKSZTAŁCENIE

12.01.2022

Szanowni Państwo,
akcja „Zostań w domu”, mająca na celu ochronić społeczeństwo przed zarażeniem koronawirusem, budzi emocje i staje się powodem do dyskusji. Wielu z nas zyskało czas, który na co dzień umyka, w nawale obowiązków i załatwiania setek spraw, które teraz muszą poczekać. Ten czas jest wartością umowną, bo przecież wszyscy odczuwamy niepokój i zdajemy sobie sprawę, że moment spowolnienia gospodarczego będzie oznaczał konsekwencje.

Dlatego dla naszego własnego samopoczucia, dla podniesienia się na duchu, warto przeznaczyć choć chwilę na samokształcenie. Nowe umiejętności i wiedza bez wątpienia pozwolą poradzić sobie w czasach kryzysu, a przecież nowoczesne technologie ułatwiają nam zadanie!

Zachęcamy gorąco do skorzystania z kursów e-lerningowych, których w ofercie BODiE nie brakuje. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne szkolenia i webinaria, w których można wziąć udział bez wychodzenia z domu. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Poruszamy ważne zagadnienia z obszaru strategii, organizacji i zarządzania, prawa, audytów i kontroli wewnętrznych czy kredytów.

Informacje o dostępnych kursach i warunkach uczestnictwa znajdą Państwo pod adresem www.bodie.pl/szkolenia/e-learning/sesje-on-line

KATALOG E-KURSÓW E-LEARNINGOWYCH

Nie ma większej wartości niż wiedza. Stanowi bezcenne narzędzie zarówno w czasie dobrobytu, jak i wielkiego kryzysu.

powrót do listy aktualności
This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×