Online
ZARZąDZANIE

Budowanie porozumienia przez szacunek do różnorodności NOWOŚĆ

Zapisz się
Pobierz PDF
Koordynator szkolenia
Data rozpoczęcia: 15.05.2025 09:00
Data zakończenia: 15.05.2025 13:00
Cena: 299.00 netto zł/os.

Adresaci

Managerowie Banków Spółdzielczych.

Wymagania

Brak wymagań wstępnych.

Cel

• Zmiana poziomu wiedzy – czym tak naprawdę jest różnorodność i powiązana z nią równość/ sprawiedliwość oraz w jaki sposób włączać wszystkie osoby do współdziałania,
• Rozpoznawanie zachowań charakterystycznych dla poszczególnych pokoleń pracujących
w bankach ze szczególnym uwzględnieniem pokolenia wchodzącego na rynek pracy,
• Otwarcie na odmienność i sprawdzenie na co zwracać uwagę w swoim zachowaniu
oraz czego unikać dla budowania porozumienia,
• Wzrost świadomości i wrażliwości na różnorodność osób, z którymi na co dzień pracują.

Korzyści

Zmiany pokoleniowe na rynku pracy to wyzwanie wielu firm, by pracowników w różnym wieku umieć połączyć w efektywne zespoły, by wiek nie był przeszkodą, by różnica lat i doświadczeń życiowych wynikająca z rocznika urodzenia nie dzieliła a łączyła ludzi.
Obecnie na rynku pracy są cztery pokolenia – warto mieć przemyślaną strategię, jak tworzyć zespoły rozumiejące się i współpracujące oraz korzystać z wymiany doświadczeń takich pracowników.
Szkolenie obejmuje kluczowe wymiary zarządzania m.in. motywowanie, rozwój, komunikowanie się, oczekiwania względem przełożonego oraz miejsca pracy, koncepcja kariery, sposoby transferu wiedzy.
Wielu dzisiejszych Managerów potrzebuje znaleźć sposób na budowanie międzypokoleniowych mostów poprzez zamianę oceny na ciekawość dla odmienności i korzyści, które mogą z niej wynikać.

Metodyka

Szkolenie prowadzone za pośrednictwem Internetu przy użyciu platformy do zdalnego kształcenia. Czas trwania 4 x 60 min.

Program

BUDOWANIE POROZUMIENIA I DIALOGU
• Pokolenia – co je łączy, a co się zmienia?: BB, X, Y, Z.
• Stereotypy na temat pokoleń oraz czynniki kształtujące poszczególne pokolenia.
• Oczekiwania względem pracodawców oraz przełożonych – preferencje międzypokoleniowe.
• Rekomendowane działania motywujące oraz rozwojowe dla przedstawicieli każdego
z pokoleń
• Preferowane sposoby przyswajania wiedzy przez pokolenia.
• Przegląd metod transferu wiedzy z perspektywy różnych generacji.
• Czego wzajemnie możemy się od siebie nauczyć? – jak budować mosty zamiast murów
• Socjolingwistyka – specyfika międzypokoleniowego słownika.
• Informacja zwrotna dostosowana do pokoleń.

Warunki uczestnictwa w sesjach on-line, e-szkoleniach

Uczestnictwo w sesji on-line, e-szkoleniu wymaga dostępu do komputera lub urządzenia mobilnego wraz z połączeniem internetowym, a także posiadania słuchawek bądź głośników podłączonych do komputera, które umożliwiają odbiór dźwięku. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome. Film instruktażowy jak przygotować stanowisko do odbioru sesji on-line: https://youtu.be/ieBEfXPAB5I

W celu upewnienia się czy wszystkie komponenty (połączenie internetowe, wtyczki) działają po-prawnie zalecamy przeprowadzenie testu połączenia. Test dostępny jest https://transmisjeonline.pl/tester/

Zgłoszenie i potwierdzenie uczestnictwa, odwołanie sesji on-line, e-szkolenia, rezygnacja z uczestnictwa

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego podpisanego przez osobę upoważnioną, przesłanego e-mailem, przez stronę WWW lub pocztą.

Realizacja zaplanowanej sesji on-line, e-szkolenia potwierdzana jest mailowo 1–2 dni przed terminem. W przypadku konieczności odwołania sesji on-line, e-szkolenia, BODiE kontaktuje się z zainteresowanymi bankami e-mailowo, na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu.

Rezygnacja przyjmowana jest jedynie w formie pisemnej (e-mail lub pocztą) najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym terminem. Rezygnacja w terminie późniejszym uprawnia BODiE do wystawienia faktury na kwotę umożliwiającą pokrycie poniesionych kosztów w wysokości 50% odpłatności. Brak pisemnej rezygnacji uprawnia BODiE do wystawienia faktury w wysokości 100% odpłatności za sesję on-line, e-szkolenie.

Zasady odpłatności

Płatność za sesję on-line następuje na podstawie faktury VAT wystawionej po zakończeniu sesji on-line, e-szkolenia przez BODiE. Faktury wysyłane są w wersji elektronicznej, na adres e-mail podany w oświadczeniu dot. akceptacji e-faktury. W przypadku nie korzystania z e-faktury odpłatność za wydruk i wysyłkę papierową faktury wynosi 15,00 zł netto i doliczana jest do faktury za sesję on-line, e-szkolenie.

***
Informujemy, że ceny podane na naszej stronie www.bodie.pl dotyczą banków spółdzielczych i zrzeszających. Ceny szkoleń dla banków komercyjnych, innych instytucji finansowych i osób prywatnych, wynoszą:

  • e-szkolenie: 650,00 netto za 1 osobę
  • sesja on-line: 250,00 netto za 1 osobę.
Zapisz się na szkolenie
Dane zamawiającego

    Osoba kontaktowa
    Dane uczestników szkolenia