Wykaz sesji on-line / e-szkoleń

Temat
Sprzedaż
rosnąco
Godz. rozpoczęcia
Rodzaj
Przygotuj się do sprzedaży - Jak skutecznie poprowadzić rozmowę z klientem? NOWOŚĆ Sprzedaż 10.05.2024 09:00 e-szkolenie
Jak pozyskać młodych klientów dla banku spółdzielczego? NOWOŚĆ Sprzedaż 14.05.2024 09:30 sesja on-line
Na czym oprzeć sukces sprzedażowy doradcy ? NOWOŚĆ Sprzedaż 04.06.2024 09:00 sesja on-line
Przywództwo operacyjne managera placówki NOWOŚĆ Sprzedaż 13.06.2024 09:00 sesja on-line

Sesje on-line / e-szkolenia

Webinarium zwane też sesją on-line to nowoczesna i wygodna forma zdobywania wiedzy. Aby uczestniczyć w sesji on-line nie trzeba przemieszczać się do miejsca prowadzenia szkolenia, a całość procesu szkoleniowego odbywa się zdalnie przez Internet. Niezbędny jest jedynie stały dostęp do Internetu oraz słuchawki bądź głośniki, a szkolenia w takiej formie trwają ok. 1 godziny. Po przesłaniu zgłoszenia, Moderator (opiekun grupy uczestniczącej w webinarium) przydziela uczestnikowi hasło dostępowe do spotkania oraz adres, pod którym przeprowadzony będzie wykład. W trakcie szkolenia uczestnicy słyszą  i widzą wykładowcę oraz mogą zadawać pytania poprzez chat.

Uczestnictwo w sesji jest bardzo proste: na podstawie przesłanego zgłoszenia, otrzymujecie Państwo informacje o otwartej możliwości przystąpienia do sesji wraz z hasłem. W dniu szkolenia należy zalogować się na przesłanej stronie i korzystać ze spotkania prowadzonego na żywo. Do uczestnictwa wymagany jest jedynie komputer ze stałym połączeniem internetowym oraz słuchawki bądź głośniki.

This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×