Wykaz sesji on-line / e-szkoleń

Temat
Rachunkowość
rosnąco
Godz. rozpoczęcia
Rodzaj
E-SZKOLENIE: Krajowy system e-faktur i inne rewolucyjne zmiany w podatku VAT w 2022 Rachunkowość 17.08.2022 09:00 e-szkolenie
E-SZKOLENIE: Sprawozdawczość obligatoryjna Banków Spółdzielczych – cz. I Rachunkowość 25.08.2022 09:00 e-szkolenie
E-SZKOLENIE: Sprawozdawczość obligatoryjna Banków Spółdzielczych – cz. II Rachunkowość 01.09.2022 09:00 e-szkolenie
E-SZKOLENIE: Sprawozdawczość obligatoryjna Banków Spółdzielczych – cz. III Rachunkowość 08.09.2022 09:00 e-szkolenie
e-Faktury ustrukturyzowane i KSeF Rachunkowość 30.09.2022 09:00 sesja on-line

Sesje on-line / e-szkolenia

Webinarium zwane też sesją on-line to nowoczesna i wygodna forma zdobywania wiedzy. Aby uczestniczyć w sesji on-line nie trzeba przemieszczać się do miejsca prowadzenia szkolenia, a całość procesu szkoleniowego odbywa się zdalnie przez Internet. Niezbędny jest jedynie stały dostęp do Internetu oraz słuchawki bądź głośniki, a szkolenia w takiej formie trwają ok. 1 godziny. Po przesłaniu zgłoszenia, Moderator (opiekun grupy uczestniczącej w webinarium) przydziela uczestnikowi hasło dostępowe do spotkania oraz adres, pod którym przeprowadzony będzie wykład. W trakcie szkolenia uczestnicy słyszą  i widzą wykładowcę oraz mogą zadawać pytania poprzez chat.

Uczestnictwo w sesji jest bardzo proste: na podstawie przesłanego zgłoszenia, otrzymujecie Państwo informacje o otwartej możliwości przystąpienia do sesji wraz z hasłem. W dniu szkolenia należy zalogować się na przesłanej stronie i korzystać ze spotkania prowadzonego na żywo. Do uczestnictwa wymagany jest jedynie komputer ze stałym połączeniem internetowym oraz słuchawki bądź głośniki.

This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×