69 Biznesowych Porad Dla Przedsiębiorczych Kobiet

69 Biznesowych Porad Dla Przedsiębiorczych Kobiet

  • Rok wydania: 2020
  • Stron: 224
  • Oprawa:miękka
  • ISBN: 978-83-956579-0-0
  • Cena: 69,00 zł brutto PLN
Opis:

Książka „69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet” to poradnik dla każdej kobiety. Bycie przedsiębiorczą oznacza zorganizowaną – w pracy, w domu, w życiu oraz w biznesie. Książka jest odpowiedzią na społeczny głos kobiet. To one stały się inspiracją do jej napisania.

Celem książki jest dzielenie się wiedzą biznesową i ekonomiczną z kobietami. Edukacja finansowa i biznesowa w naszym kraju jest potrzebą społeczną, na którą właśnie odpowiedziałam. Determinacja, zaangażowanie i odwaga to cechy, które wyróżniają mnie z tłumu innych kobiet. Pasja do dzielenia się wiedzą przekłada się na wymierne efekty w postaci zadowolonych klientów i dokształconych czytelników.
Książka zawiera trzy bloki tematyczne – prawny, biznesowy i mentoringowy.

 

Informacje dodatkowe:

Określona część przychodu ze sprzedaży książki zostanie przekazana na cel charytatywny. Osobą, która będzie odbiorcą tej pomocy społecznej jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek. Angelika jest prelegentką, autorka książki "Zdobądź swój szczyt" www.TwojSzczyt.pl, https://angisteps.pl/angelika-chrapkiewicz-gadek/. Angelika choruje od trzeciego roku życia na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jej leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego podjęłam decyzję o wsparciu tej wyjątkowej kobiety inspirującej.

Jeżeli chcesz kupić książkę, kliknij w grafikę:

 

powrót do listy produktów
This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×