Nowy Certyfikat SUS 2.0

18.12.2019

BODiE ponownie z Certyfikatem Jakości Usług

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji to gwarancja jakości i usług na najwyższym poziomie. Dowodzą tego nie tylko opinie Klientów i Partnerów, ale również proces certyfikacji.

Pod koniec listopada zewnętrzna firma certyfikująca DEKRA przeprowadziła audyt w celu sprawdzenia i oceny stopnia spełnienia wymagań określonych w Standardzie Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0. Wyniki są już znane – BODiE po raz kolejny otrzymało trzyletni Certyfikat Jakości Usług.

BODiE odznaczone certyfikatem

Przyznanie certyfikatu to dla nas powód do dumy, a zarazem nieustanne wyzwanie, aby realizowane przez nas usługi rozwojowe były oferowane na jak najwyższym poziomie – przyznaje w rozmowie z portalem bs.net.pl Maciej Wojtaszek, prezes zarządu BODiE. - Posiadanie certyfikatów jakości świadczonych usług, weryfikowanych przez niezależnych audytorów, jest w obecnych czasach niezwykle ważne. Na rynku wciąż pojawiają się firmy, które oferują kursy niskiej jakości. Nie proponują ani pogłębionej pracy z trenerami, ani ewaluacji świadczonych usług. Dlatego przy wyborze firm szkoleniowych zawsze warto sprawdzić, czy spełniają one normy określone w rynkowych standardach.

powrót do listy aktualności
This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×