AUDYTOR WEWNĘTRZNY ISO

12.01.2022

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji oraz BCMG przestawiają nową ofertę: cykl e-szkoleń certyfikujących na audytora wewnętrznego ISO 22301, ISO 27001 i ISO 31000.

Do skorzystania zapraszamy przede wszystkim osoby, które pełnią już rolę Audytora wewnętrznego lub chcą przygotować się do pełnienia takiej roli. To również znakomite szkolenie dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie różnymi procesami i obszarami w banku. Nowa wiedza pozwoli działać zgodnie ze standardami Audytora ISO. Szkolenie trwa dwa dni i kończy się egzaminem. Uczestnicy, którzy go zdadzą otrzymają certyfikat.

Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy znakomitego specjalistę – szkolenia poprowadzi Dariusz Romańczuk, autor ponad 20 opracowań, artykułów i analiz sektorowych w obszarze zarządzania ciągłością działania, Specialist Member of the BCI (SBCI) i Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Ciągłością Działania BS 25999. Jego wiedza i umiejętności są nieocenione!

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu online otrzymają dostęp do e-szkolenia, materiałów szkoleniowych oraz opiekę moderatora. W załączeniu znajdą Państwo szczegółową ofertę z opisem wszystkich szkoleń i możliwości, jakie Państwo dzięki nim uzyskają.

Zapraszamy do skorzystania – to wyjątkowa oferta dla osób, które pragną zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się w obszarze współczesnej bankowości.

Pobierz ofertę

powrót do listy aktualności
This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×